wind over de vijver
vijver bij kasteel De Cannenburgh (GLK) in Vaassen, Gld. februari 2020
Więcej informacji
Widoczne dla: Wszyscy
Wszystkie prawa zastrzeżone
-
Wykonane sobota, 14 marzec, 2020
-
Przesłane poniedziałek, 23 marzec, 2020
- 301 odwiedzin
- 13 people like
9 komentarzy
Jaap van 't Veen mówi:
Ik gebruik Geosetter voor de locatie en dat geeft bij mij nooit problemen
Syborgh odpowiedz Jaap van 't Veen:
Jaap van 't Veen odpowiedz Syborgh:
Syborgh odpowiedz Jaap van 't Veen:
Maar ach, ik hecht ook niet zo aan de geolocatie, na Panoramio waar het een functie had, namelijk om ermee op Google Maps te komen en op Google Earth (wat me overigens minder interesseerde). Vaak heb ik Geolocatie op mijn GSM niet eens aan staan.
Maarrrr! ik heb gebruik gemaakt van de Lokalisatie functie (tab) in de Organisatietoepassing van Ipernity (zoals ik die ook van Flickr ken). Alleen kun je daar geen andere zoekterm ingeven dan Nederland. Nadere plaatsbepaling werkt niet en moet je dus met de hand doen. Gelukkig heb ik daar ervaring mee sinds Panoramio.
Jaap van 't Veen odpowiedz Syborgh:
Je kunt ook hier nog eens kijken: geosetter.de/en/main-en
Syborgh odpowiedz Jaap van 't Veen:
Je kunt geloof ik op vrijwel iedere camera je gsm aansluiten met kabeltje om de geolocatie over te seinen. Dat kan op mijn grote Sony Ilce 7R maar ook op mijn kleine FujuFilm X10. Ik gebruik dat zelf nooit want het belemmert je natuurlijk in het hanteren van je camera, zo'n draadje. Alleen de allernieuwste super de luxe camera's hebben heel soms een Blue Tooth Client aan boord voor draadloze verbinding naar je gsm, óf ze hebben zelf een gsm-ontvanger aan boord voor de plaatsbepaling.
Jaap van 't Veen odpowiedz Syborgh:
Syborgh mówi:
Ecobird mówi: